Tamirane on an Island – Akşam

Tamirane, 3-8 Ağustos’ta, birbirinden iyi konserler, sokak yemekleri, ferah kokteyller, Tamirane DJ’lerinin sıcacık müzikleri ve daha fazlasıyla Kuzey Ege’nin en güzeli Bozcaada’da, Akvaryum Koyu’nda!

Tamirane bu yaz bir haftalığına Bozcaada’ya gidiyor, giderken de yanında ruhunu, rahatlığını, meşhur sokak yemeklerini, kokteyllerini ve indie müziğin İstanbul’daki en iyi isimlerini de beraberinde götürüyor. Bozcaada’nın gözdesi; Akvaryum Otel’e yerleşen Tamirane Ada’nın ruhunda ve adada ilk defa bir festival deneyimi hazırladı. Akşamüstü Bozcaada’nın tertemiz denizinden çıkar çıkmaz kendinizi içinde bulacağınız festivalde; barbeküde Tamirane usulü sokak lezzetleri ve ödüle aday Gin Gimlet, Hemingway Daiquiri gibi kokteyllerle damaklar şenlenirken, birbirinden iyi müzisyenlerden oluşan konser programı ve konser aralarında DJ’lerin sıcacık müzikleriyle ruhunuz tamir olacak.

HARİKA KONSERLER

Akvaryum Otel’in kekik kokan bahçesinde 18.00’de başlayacak ve 20.00’ye kadar Happy Hour’la devam edecek ‘Tamirane on an Island’, sokak yemekleri, kokteyller ve ardından 21.30’da konserlerle devam edecek. Bu yaz buluşmasının harika ortamına ve lezzetlere eşlik edecek, birbirinden iyi müzisyenlerden oluşan konser programı ise şöyle;

l 3 Ağustos Çarşamba-20.30Yumuşak yorumu ve kendine özgü düzenlemeleriyle Dilara Sakpınar’ın solo
projesi LARA Dİ LARA,

l 3 Ağustos Çarşamba-22.30
Eşsiz bir yorum ve ruha dokunan besteler harika gitar performansıyla birleşiyor CENK ERDOĞUAN & CEYLAN ERTEM,

l 4 Ağustos Perşembe-21.30Tatlı gitar melodilerine naif sesi ve sade şarkıları ekleyen NİL İPEK,

l 5 Ağustos Cuma-21.30 Akıllara kazınmayı seven besteleri, coşkulu ve duygusal tınlayan melodileriyle BİZ,

l 6 Ağustos Cumartesi-21.30 Son zamanların en dikkat çeken müzisyenlerinden, kent ozanı samimiyetinde CAN GÜNGÖR,

l 7 Ağustos Pazar-21.30 Western rock ve indie rock’ı Türkiye müziğiyle buluşturan, kadife sesi ve Doğu-Batı sentezi oluşturan müziğiyle GAYE SU AKYOL,

l 8 Ağustos Pazartesi-21.30 İki akademik müzisyenden klasik ve gypsy cazın en sevilen besteleri JAZZ MANOUCHE (Tuna Tandoruk & Armağan Ercan).

Kaynak: Akşam