Bozcaada’da sıradışı bir konaklama

Akvaryum Otel Bozcaada

Her gece yıldızların vitrine çıktığı AKVARYUM OTEL, cenneti dünyanın en güzel adasında arayanlar için Bozcaada’da sizleri bekliyor.

Pırıl pırıl bir deniz, sakinlik ve huzur arıyorsanız , yemyeşil bir bahçede , eşi olmayan bir manzaraya uyanıp , ada kültürünü tanımaksa amacınız, yıldızlar da isterim süslü olsun gökyüzlerim diyorsanız , taptaze havasıyla Akvaryum otel tam size göre…

“Bu küçük mavi panjurlu binada başladı her şey. Odalarında mumlarla aydınlandığımız, geceleri binlerce yıldız altında oturduğumuz, herkesin herkesle arkadaş olduğu, uzun sohbetli sıcacık yazlar geçti burada. Şimdi bir anıt gibi otelin bahçesinde.”

Gün boyu açık olan restaurantımızdan ala carte menümüzden dilediğinizi seçebilir , bahçemizde alkollü alkolsüz içeceklerimizi ve bol buzlu frappenizi yudumlayabilirsiniz. Her türlü toplantı , aktivite ve workshop çalışmaları için uygun alanlarımız ve ekipmanlarımız mevcuttur. Otelimizde ortak alanlarda wifi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Evcil hayvanlarınızı , diğer konuklarımızı (seven var sevmeyen var) rahatsız etmediği müddetçe seve seve kabul ediyoruz.

Bozcaada’nın en özel koylarından biri olan Akvaryum Koyunda bulunan küçük otelimizde güne adamızda yetişen organik ürünlerin süslediği, bahçemizdeki taş fırınımızda pişen ekşi mayalı ekmeklerimizle , taze pişiler , reçeller , çeşit çeşit yumurtalarla ve yerel ürünlerle bezeli şahane bir kahvaltı ile başlayabilirsiniz.