Bozcaada’da Yepyeni Bir Festival: Tamirane On An Island

Tamirane’nin İstanbul’u güzelleştirdiği yetmedi. Bu eğlenceli mekan, şimdi de 3-8 Ağustos arasında Bozcaada’yı büyülü kılmaya hazırlanıyor.

Bozcaada’ya giden, orayı bir daha asla unutamaz. Her şeyden önce bir ada olmasıyla, sonrasında ise denizi, insanları, mekanları, üzümü ve şarabıyla kendine has bir havası vardır Bozcaada’nın.
İstanbul’da müziği ve lezzetli yemekleriyle bilinen Tamirane de bu sezon bir hoşluk yaptı ve Bozcaada’da yeni bir festival düzenlemeye karar verdi. Akvaryum Koyu’nda gerçekleşecek festivalde,Tamirane usülü sokak yemeklerini tatma, Gin Gimlet ve Hemingway Daiquiri gibi özel kokteylleri deneyimleme ve indie müziğin önemli isimlerini dinleme şansına sahip olacaksınız.

Festivalin konukları arasında ise Lara Di Lara, Cenk Erdoğan, Ceylan Ertem, BİZ, Can Güngör ve Gaye Su Akyol bulunuyor. İstanbul’un en önemli seslerini bir de Bozcaada’nın dinginliğinde dinlemek, yeni sezon açılmadan herkesin enerji depolamasını sağlayacak. Kısacası deniz, iyi yemek ve müzik dolu unutulmaz birkaç gün için bu festival kaçmaz!